Download
Pealeht >> Meist
Meist

Oleme Baltimaade suurimaid tsisternvagunite renditeenuseid pakkuvaid ettevõtteid. Operatiivsus, personaalne lähenemine ja kõrged korporatsiooni standardid teevad meist usaldusväärse partneri raudteeäris.

Alates 2003. aastast on ettevõte peamiseks tegevusalaks raudtee tsisternvagunite renditeenuste pakkumine.
Spacecom isiklikus pargis on üle 8000 tsisternvaguni, millede keskmiseks vanuseks on 7,5 aastat ja seejuures on nende garanteeritud tööiga 32 aastat. Rentimiseks on saadaval tsisternid heledate naftasaaduste, tumedate naftasaaduste ja veeldatud süsivesinikgaaside veoks. Jälgime valvsalt meie vagunipargi seisukorda: vagunid läbivad regulaarsed kohustuslikud ülevaatused, iga rong kontrollitakse hoolikalt enne lähetamist. Võite kindlad olla kiires kohaletoimetamises, usaldusväärsuses ja ohutuses.

Tänu mitmetele eelistele, mille hulgas strateegiliselt soodne asukoht ja kõrge kompetentsus, oleme võitnud Venemaa, Kasahstani, Gruusia, Ukraina, Valgevene, Belgia ja teiste riikide koostööpartnerite ja klientide usalduse. Kõige ulatuslikum on meie koostöö partneritega Kasahstanist (kasutatakse üle 2000 tsisternvaguni) ja Venemaalt, mille territooriumil on kasutusel üle 4000 vaguni ning arvestades transiiti ekspluateeritakse Venemaal vähemalt 80% meie vagunipargist. Venemaal asuvate tsisternvagunite üldarvu juures, mis on hinnanguliselt 220 000 ühikut, moodustavad meie ettevõte tsisternvagunid umbes 2%. Teistes koostööregioonides on meil enam kui 2000 tsisternvagunit.