Download

Mudel 15-1566

Neljateljeline tsistern mudel 15-1566 on mõeldud sitkete naftasaaduste veoks raudteedel rööbastega 1520 mm.

Koosneb katlast ning käiguosa ja automaatpidurdussüsteemiga tüüpraamist, kattel käivitab silindrilise hülsi, mis on keevitatud kokku piklikest lehtedest ja kahest elliptilise kujuga põhjast. Materjal - madallegeeritud teras.

Produkti sissevalamiseks kasutatakse kaanega suletavat luuki diameetriga 570 mm. Selle sisse paigaldatakse seade katla täitmise piirtaseme määramiseks ning universaalse mahalaadimisseadme sulguri ajam. Luugi kõrvale paigaldatakse sisselaskekaitseklapp, mis on reguleeritud ülerõhule 0,15 MPa ja vaakumile 0,02 MPa.

Kattel omab alumist tühjendusava ja on varustatud universaalse mahalaadimisseadmega, mis asetseb katla keskel. Produkti täismahus väljavoolu tagamiseks on katla alumine plaat kallakuga mahalaadimisseadme poole. Universaalne seade võimaldab samuti alumise tühjendamise pumba abil.

Auruga soojendatav ahjukest, mis on valmistatud süsinikterasest paksusega 3 mm ja mis katab katla alumist osa, täidab produkti soojendamise funktsiooni. Ahjukestal oleva tutsi kaudu pääseb aur sisse ahjukesta ja katla vahelisse ruumi ning kahe lõõri kaudu, mis asetsevad katla otstes ahjukesta alumises osas, väljub see kondensaadi näol.

Pikisegunemiste ärahoidmiseks on katla keskmine osa ühendatud kinnituskäppade abil raamiga, mis on kokkukeevitatud katla alumise küljega ja ühendatud poltidega harjatala külge keevitatud raami käppadega. Katla lõpuosad asetsevad vabalt puidust prussidel, mis on kinnitatud poltide abil tugialuste metallsüvendites, mis on paigaldatud raami tugitaladele ja spetsiaalsete kinnitusrihmadega nende külge tõmmatud.

Vertikaal- ja põikliikumisi hoiavad ära kinnitusrihmad, millega on kattel mutrite abil tõmmatud äärmiste tugialuste külge. Tsistern on varustatud tüüpilise automaathaakega „CA-3", automaatpiduriga ja manuaalse seisupiduriga, hoolduse mugavuseks aga välimise kahepoolse redeliga platvormiga luugi juures.

Käiguosa - kaks kahekäigulist vankrit, mudel 18-100 GOST 9246-79.

Tehnilised andmed:

Kandevõime, t, mitte enam kui 66.0
Taara mass, t  27
Konstruktsiooniline kiirus, km/h 120
Gabariit 02-ВМ
Katla maht, m3 73,1
Katla sisediameeter, mm 3000
Rõhk katlas, MPa 0,15
Peale- ja mahalaadimise viis:
-pealelaadimine ülemine
-mahalaadimine alumine, isevoolu teel
Katla materjal 09Г2С-13